«Це цінна можливість бути корисною», – переможниця конкурсу на посаду психолога батальйону поліції «Львів»

logo
91965_ce_cinna_mozhlivist_buti_korisnoju_peremo.jpeg


18423986 1832584350392940 7393904119972492802 nУ Головному управлінні Національної поліції у Львівській області закінчився конкурсний відбір на посаду психолога батальйону поліції особливого призначення “Львів”. Переможцем конкурсу, як повідомили в ГУ Нацполіції у Львівській області, стала Висятицька Наталія Дмитрівна.

Як розповіла Наталя Висятицька Форпосту, конкурс був нелегким, але вона радіє можливості попрацювати з поліцейськими. “Конкурс – це завжди щось хвилююче, що вимагає неабиякої витримки, наполегливості та цілеспрямованості, але це була гарна нагода проявити себе різнобічно, зайнятись самоаналізом, зрештою, дослідити не тільки свої сильні сторони, але й “точки до зросту”, – говорить Наталія.

“Дане призначення буде для мене цінною можливістю бути корисною відповідно до своїх знань та вмінь в якості психолога, гідно слідувати постулатам свого фаху, продовжувати навчатись та набиратись досвіду.

Актуальність в умовах сьогодення якісної та професійної психологічної допомоги важко переоцінити, Тому я дуже рада, що долучаюсь до професійної психології і щиро вдячна за таку можливість”, – зазначає Наталія Висятицька.

Наразі Наталя очікує на офіційне призначення та знайомство з поліцейським колективом. Вона закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка (спеціальність “психологія”), зараз також проходить становлення як психотерапевта когнітивно-поведінкової терапії (інтерн).


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...