Це повна анархія, на жаль”, – начальник управління охорони здоров’я ЛМР про ситуацію в 3-ї стоматполіклініці Львова

logo
139411_ce_povna_anarhija_na_zhal_nachalnik_uprav.jpeg


Медичний заклад фактично не функціонує, а лікарі не допускають туди представників міської влади та нового головного лікаря.

Як розповів в коментарі кореспонденту 032.ua начальник управління охорони здоров’я ЛМР, станом на сьогодні представники міської влади та управління не володіють об’єктивною інформацією щодо діяльності 3-ої стоматполіклініки, яка розташована на вулиці Петлюри, 17.

“На вході там постійно перебувають якісь люди, допуск туди як на режимний об’єкт. Головного лікаря не впускають, я вже скільки разів приїжджав туди – теж зайти не зміг. Повна анархія, на жаль. В поліції відкрили досудове провадження, однак справа рухається дуже повільно. Ситуація не є доброю”, – зазначив Зуб.

За словами пана Зуба, йому також невідомо чи продовжує працювати 3-тя стоматполіклініка, однак в управління звертаються люди, які не змогли отримати стоматологічну допомогу в цій установі. 

“Я знаю, що  телефонують, пишуть листи або звертаються безпосередньо в управління пацієнти, які хотіли отрмиати там стоматологічну допомогу. Їм відповідають: “Йдіть до Зуба, нехай він гроші дасть”. Ми всіх пацієнтів скеровуємо в 1-шу стоматполіклініку, як правило цими людьми є пенсіонери, де їм безкоштовно надають допомогу, а ми відшкодовуємо кошти стоматполіклініці. А чим вони там конкректно займаються –  мені невідомо. Це анархія внаслідок дій 3-4 людей, які відверто дурять громадськість, але рано чи пізно це питання буде вирішено правовим способом”, – сказав Володимир Зуб.

Нагадаємо, що взимку цього року депутати міської ради підтримали проведення реформи комунальної стоматології, яку запропонували в управлінні охорони здоров’я ЛМР. Колективи поліклінік зможуть встановлювати ціни на свої послуги і таким чином заробляти на потреби поліклінік та зарплатню.

Втім, подібна реформа дуже не сподобалася стоматологам 3-ої стомаполіклініки. Лікарі установи кілька разі пікетували міську раду та управління охорони здоров’я, вимагаючи скасування впровадженої реформи.

А 1-го серпня стоматологи не впустили в установу новопризначеного головного лікаря та відмовилися працювати з міською владою.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...