Це влада довела до того, що нас називають хабарниками, – кабінет Садового знову пікетують

logo
119565_ce_vlada_dovela_do_togo_wo_nas_nazivajut_.jpeg


023Біля кабінету міського голови Львова Андрія Садового знову людно. Стоматологи, медперсонал, санітарки та медсестри, а також пацієнти 3-ї, 4-ї та 5-ї стоматологічних поліклінік вкотре вимагають зустрічі з Андрієм Садовим. Про це Форпосту розповіла лікар-стоматолог 5-ї поліклініки Оля.

«В нас катастрофічна ситуація, тому що медперсоналу, санітаркам, медсестрам два місяці не виплачують заробітної плати. Є люди, які доїжджають зі сіл. Вони не мають навіть коштів на маршрутку, щоб добратися до роботи. З чого жити? Ми з плакатами стоїмо з вимогою, хай Садовий пояснить, як він довів громаду, яка його обирала, до такого зубожіння. Він нам сказав «чекайте до вересня», але до вересня з голоду можна померти», – обурюється лікар-стоматолог 5-ї поліклініки Оля.

За словами протестувальниці, реформа, що  пропонують чиновники міськради – це реформа для знищення стоматологічних закладів. «Тому що в 1-й поліклініці, де та реформа працює, не все так добре, як вони розказують. У нас є списки пацієнтів, які переходять до нас, тому що там лікуватися більше не хочуть. 80% лікарів звільнилися. Є лікарі, які зізнаються, що не можуть здати план 22 тисячі, тому ще 2 місяці працюють і теж будуть звільнятися. А чиновники нам брешуть, яка добра реформа в 1-й поліклініці», – розповіла п. Оля.

Жінка додала, що протестувальники уже подали запит на зустріч із міським головою Львова Андрієм Садовим. «Ми дали запит. Садовий обіцяв вийти до нас на зустріч. Нас тут більше 100 людей. Тут є і медперсонал, і пацієнти. Останнім часом дуже багато закидають, що безкоштовної стоматології немає. Тут є пацієнти, які готові підтвердити, що це неправда. Це міська рада довела до того, що нас називають хабарниками. Нехай забезпечать нам нормальні умови для праці, страхову медицину. Бо ті реформи, які вони впроваджують зараз, покликані не допомогти, а розвалити наші заклади», – підсумувала співрозмовниця.


Реклама

А поділитися?