Центр Львова і вулицю Пасічну хочуть з’єднати тролейбусом

logo
79721_centr_lvova_i_vulicju_pasichnu_hochut_z_e.jpeg


В ЛМР відбулися громадські слухання щодо влаштування тролейбусного сполучення мікрорайону Медова Печера з центральною частиною Львова.фото: lvivzaet.in.ua

фото: lvivzaet.in.ua

На слуханні 4 квітня зібралося багато мешканців міста, які проголосували за реалізацію маршруту з вулиці Пасічної в центр. Про це повідомляє прес-служба інформаційного порталу депутатів ЛМР.

Депутат Львівської міської ради Іван Гринда розповів, що тролейбус – більш екологічний і безпечний вид транспорту.

Варіанти майбутнього маршруту: тролейбусна лінія від кільця на перехресті вул. Зеленої – Пасічної по Пасічній до Пагорбу Слави або від кільця вул. Зеленої – Вашингтона по вул. Вашингтона – Пасічній – Личаківській до вул. Голинського.

Варіант №1: кільце вул. Зеленої – Пасічної по Пасічній до Пагорбу Славифото: zaxid.net

Варіант №2: кільце вул. Зеленої – Вашингтона по вул. Вашингтона – Пасічній – Личаківській до вул. Голинськогофото: zaxid.net

«Ми будемо це питання лобіювати у Львівській міській раді, щоб мешканці вулиці Пасічної відчули, що питання розширення електротранспорту у цьому районі є пріоритетним», – запевняє Іван Гнида.

Наступне слухання відбудеться через два місяці, на якому департамент має надати інформацію де буде кінцева зупинка маршруту, через які зупинки він проходитиме і скільки, відповідно до проектно-кошторисної документації, коштуватиме його прокладання. 

Опублікувала Олеся Шеремета


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...