Чаплінський прокоментував ситуацію з пам’ятником на Стрийській

logo
109354_chaplinskij_prokomentuvav_situaciju_z_pam.jpeg


Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський вважає, що просто знищити Монумент Слави на вулиці Стрийській – це непрактично. Він зауважив, що матеріали та й сам майданчик можна використати для облаштування нової цікавої атракції.

Про це Чаплінський розповів журналістам після засідання робочої групи з питання експонування пам’ятника Монумент Слави, що на вулиці Стрийській. За його словами, з цією ситуацією варто вчинити креативно – подумати, як краще використати існуючі конструкції.

Чаплінський розповів, що раніше був проведений подібний проект стосовно Парку культури. Студенти різних міст розглядали реформування парку і пропонували власні ідеї. Також частина ідей була звернена до реконструкції цієї території. Чаплінський озвучив ідеї про створення оглядового майданчика та канатної дороги в сторону Цитадельної гори і наголосив, що подібних прикладів можна наводити багато.

“Варіантів дуже багато, тому ми б хотіли вирішити це питання не лише демонтажем, а креативніше, максимально використавши конструкції”, – додав Юліан.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли про те, що частину пам’ятника на Стрийській хочуть обгородити.


Реклама

А поділитися?