​Частину МАФів львівського підприємця можуть прибрати міста

logo
114835_chastinu_mafiv_lvivskogo_pidpriemcja_mozh.jpeg


Фото із сторінки Андрія Москаленка у FacebookФото із сторінки Андрія Москаленка у FacebookПерспективну схему розміщень так званих малих архітектурних форм планують змінити ,а саме, виключити із переліку “точки” підприємця, який незаконно розмістив ще один магазинчик поблизу культурно-мистецького центру “Супутник”.

Про це розповів заступник мера міста Андрій Москаленко у коментарі “Львівському порталу”, – пишуть “Львівські”.

Як розповідає Москаленко, у центр “Супутник” міська рада запланувала вкласти близько 1,5 мільйона гривень у 2017 році. Сам центр має хороше керівництво, а громада знає це місце та відвідує його. Проте, зауважує, Андрій, все не так просто. Зараз, за словами очевидців, там розмістили МАФ, де крім інших продуктів, продають алкоголь цілодобово. Крім того, через розміщення цього кіоску, під загрозою заміна мереж у “Супутнику”.

“Яким чином та чому сталось, що об’єкт отримав документи на саму споруду на території “Супутника”, думаю, питання риторичне. Однак з підприємцем-власником велись перемовини стосовно зміни локації та на останні зустрічі чоловік не з’явився”, – говорить Москаленко.

Таким чином в міській раді озвучили наступний варіант: прибрати всі МАФи цього підприємця із схеми розміщення малих архітектурних форм і у Львові.

Більше інформації за цією темою читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?