Чемпіонат Львівської області. 11-й тур. “Юність” наздоганяє “Демню”

Головною родзинкою 11-го туру чемпіонату Львівщини стало протистояння «Миколаєва» та «Рочина». У складі господарів на поле вийшли одразу декілька гравців, які ще минулого року захищали кольори соснівчан. Близько півтисячі глядачів, які зібралися на трибунах міського стадіону у Миколаєві, стали свідками справжнього футбольного спектаклю, що його влаштували команди.

На перерву суперники пішли за рахунку 1:0 на користь господарів. За рівної гри футболістам «Миколаєва» у середині першого тайму вдалося пробити воротаря «Рочина» Анатолія Коваленка. Після швидкого розіграшу штрафного відзначився кращий бомбардир команди Ігор Балух.

Втім, вже на початку другої половини зустрічі «Рочин» перевернув все з ніг на голову. Протягом однієї хвилин Андрій Кохман спочатку зрівняв рахунок, а потім посприяв тому, що Володимир Вербний зрізав м’яч у власні ворота.

Досягнувши свого, гості набраних обертів вже не збавляли. Команда Володимира Підкіпняка продовжувала грати першим номером, проте, пропускала швидкі контратаки господарів. Футболістам «Рочина» нічого не залишалося, як зупиняти стрімкі прориви суперників ціною порушення правил. У підсумку гості догравали матч вдев’ятьох. За таких обставин втримати переможний результат їм не вдалося. На останній хвилині зустрічі капітан «Миколаєва» Григорій Коваль потужним ударом з 30-метрів зрівняв рахунок.

Лідер чемпіонату – «Демня» – звітний тур пропускав через участь у фіналі Кубка України серед аматорів. Таким чином, шанс очолити обласні перегони отримала «Юність». Команда з Гійче на виїзді протистояла одному з аутсайдерів чемпіонату – «Галичині». В кулуарах розмови про перемогу «Юності» завершилися вже на 16-й хвилині зустрічі. За цей час футболісти «Галичини» забили у ворота суперника два м’ячі.

«Юність» прийшла до тями лише у другому таймі. Голи Юрія Харкевича та Омара Набізада дозволили команді уникнути поразки та зрівнятися по очкам з СКК «Демня». Щоправда, чемпіон має матч у запасі.

Результати 11-го туру

“Юність” (В.Білка) – “Кар’єр” (Торчиновичі) 1:1Голи: Костик 45+1 – Малецький 14

“Енергетик” (Добротвір) – “Яворів” 4:0Голи: Красилович 2, 22, Івах 27, Ільчишин 43

“Галичина” (В.Дорошів) – “Юність” (Гійче) 2:2Голи: Дідич 4, Вільховий 16 – Харкевич 57, Набізада 79

“Гірник” (Новояворівськ) – “Кордія-Муроване” 2:1Голи: Фостаковський 10, Карковський 88 пен – Приходько 3

“Погонь” (Львів) – “Самбір” 0:0

“Миколаїв” – “Рочин” (Соснівка) 2:2Голи: Балух 26, Коваль 90 – Кохман 51, Вербний 52 аг