Чемпіонат Львівської області. 4-й тур. “Погонь” та “Юність” обходять “Фенікс-Стефано”

Минулого вікенду у Прем’єр-лізі Львівщини були зіграні лише три матчі. Лідер чемпіонату області – «Фенікс-Стефано» – у драматичній зустрічі поступився «Погоні». Команда Степана Михальчука виграла перший тайм (1:0), але одразу по перерві дозволила Владиславу Бицко зрівняти рахунок.

Кульмінація поєдинку сталася за п’ять хвилин до завершення основного часу. Колишній гравець «Рочина» Олег Яценко реалізував пенальті і таким чином вивів господарів поля вперед. У ті хвилини, що залишалися до завершення матчу, футболісти «Фенікс-Стефано» намагалися відігратися, але марно.

У підсумку «Погонь» обійшла в турнірній таблиці команду з Підмонастиря, але за додатковими показниками поступається «Юності» (Гійче). Колектив Руслана Брунця потужно виглядає на старті сезону. Середняка чемпіонату – «Гірник» (Новояворівськ) – футболісти «Юності» вдома, як то кажуть, не помітили. У кожному з таймів господарі забили по два м’ячі, на що відповіді у гостей не знайшлося. Відзначимо четвертий гол у сезоні Павла Дроботія, який очолив перегони кращих бомбардирів чемпіонату.

Третьої поразки поспіль зазнав ФСК «Яворів». Новачок Прем’єр-ліги вдома з рахунком 0:1 поступився СФК «Кордія-Муроване». Цікаво, що у складі гостей у третьому матчі поспіль відзначився Юрій Голуб.

Чемпіонат Львівської області. Результати 4-го туру

ФСК «Яворів» – СФК «Кордія-Муроване» 0:1Гол: Голуб 42

«Юність» (Гійче) – «Гірник» (Новояворівськ) 4:0Голи: Сідельник П. 27, Дроботій 45, Набізада 68, Сідельник Д. 86

«Погонь» (Львів) – «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) 2:1Голи: Бицко 49, Яценко 84 пен – Дигас 39