Чемпіонат Львівської області. 5-й тур. “Юність” зміцнює лідерство

П’ятий тур чемпіонату Львівської області стартував ще минулої середи, 10-го травня. Саме на цей день була винесена зустріч «Погоні» та «Рочина». Учаснику чемпіонату України серед аматорів вдалося перервати серію невдач: команда Володимира Підкіпняка здобула перемогу з рахунком 2:0. Започаткував успіх представника Соснівки Олександр Портянко, який вже в дебюті зустрічі у падінні переправив м’яч у верхній кут. Закріпив перевагу «Рочина» ветеран Андрій Дева. Найстарший бомбардир цьогорічного чемпіонату у другому таймі скористався передачею Максима Болкіта та реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.

Завдяки перемозі «Рочин» піднявся на сьому сходинку у турнірній таблиці. Лідером чемпіонату продовжує залишатися «Юність» (Гійче). Команда Руслана Брунця збільшила свою перевагу над найближчим переслідувачем до чотирьох очок. Представник Жовківського району вдома впевнено переграв аутсайдера чемпіонату – ФСК «Яворів». Відзначимо п’ятий гол у сезоні Павла Дроботія, який наразі очолює список кращих бомбардирів чемпіонату.

Переслідувач «Юності» – «Фенікс-Стефано» – поступово здає позиції. Команда з Підмонастиря зазнала другої поразки у трьох останніх матчах. Цього разу «вогняні» вдома поступилися амбіційному «Миколаєву». Долю зустрічі вирішив реалізований Михайлом Дячуком-Ставицьким пенальті.

Після невдалого старту підтягнувся до лідерів і чемпіон області. У п’ятому турі «Демня» приймала «Самбір». Матч виявився непростим для господарів, хоча й завершився їх розгромною перемогою. Схилити шальки терезів на свою користь підопічним Павла Котовенка вдалося лише наприкінці зустрічі. На 85-й хвилині другий м’яч у сезоні забив Андрій Кухарський, у наступній атаці перевагу команди подвоїв Віктор Барабаш. А жирну крапку поставив Олег Шептицький, який відзначився вже у третьому матчі поспіль.

Серед інших матчів відзначимо другу поспіль перемогу «Юності» (В.Білка) та драму, яка розгорнулася у Мурованому. Місцевий СФК «Кордія» та бронзовий призер минулого сезону «Кар’єр» забили на двох аж сім м’ячів. При цьому вже у компенсований арбітром час Віталій Сало, який декілька років тому спробував свої сили у другій лізі (зіграв 17 матчів за «Скалу»), не реалізував пенальті. Промах півзахисника обернувся для «Кар’єра» втратою одного очка. За підсумками п’ятьох турів команда з Торчиновичів посідає незвично низьке для себе 12-є місце, а «Кордія» знаходиться у щільній групі команд, які переслідують «Юність» та «Фенікс-Стефано».

Результати 5-го туру

“Погонь” (Львів) – “Рочин” (Соснівка) 0:2Голи: Портянко 8, дева 57

“Демня” – “Самбір” 3:0Голи: Кухарський 85, Барабаш 88, Шептицький 89

СФК “Кордія-Муроване” – “Кар’єр” (Торчиновичі) 4:3Голи: Феджора 3, Бабій 26, 64, Губченко 73 – Шафранський 24, Сало 28, Малецький 35

“Юність” (Гійче) – ФСК “Яворів” 2:0Голи: Дроботій 29, Сідельник 61

“Фенікс-Стефано” (Підмонастир) – “Миколаїв” 0:1Гол: Дячук-Ставицький 58 пен

“Гірник” (Новояворівськ) – “Енергетик” (Добротвір) 3:1Голи: Крив’як 37, 77, Стень 62 – Рищак 89

“Галичина” (В.Дорошів) – “Юність” (В.Білка) 0:3Голи: Музика 22, Костик 51, Савицький 71