Через дії Садового селяни погрожують перекрити всі виїзди зі Львова

logo
35089_cherez_diji_sadovogo_seljani_pogrozhujut_.jpeg


1Якщо мерія не змінить транспортну схему, люди погрожують дійти із скаргами на мера Львова аж до Києва

27 жовтня у Львові пройшла акція протесту. Громади різних сіл Пустомитівського району вимагали від мера міста Андрія Садового повернути попередні кінцеві зупинки приміського транспорту, передає Вголос.

За словами активістів, через зміну у русі транспорту людям доводиться добиратися на навчання або роботу з двома пересадками. А додому вони взагалі повертаються трьома маршрутками.

Сільський голова Давидова Віталій Дяків повідомив, що львівська влада жодним чином не відреагувала на звернення громади:  «Люди платять майже вдвічі більше за проїзд, при тому, що сихівські маршрутки переповнені. Ми писали звернення, пропонували збільшити кількість маршруток, зробити трансферний квиток. Але вже минуло більше місяця, а нам не надійшло жодної відповіді з Львівської міськради».

Якщо мерія не змінить цю транспортну схему, люди погрожують дійти із скаргами на Садового аж до Києва. «Більше того, ми перекриємо трасу на Стрий, Городок, на Березівку. Бо він нам створив такі незручності, що годі говорити»,  – зазначила одна з учасниць протесту.

Мер Львова Андрій Садовий до людей так і не вийшов.

Залишити коментар


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...