Через небезпеку для життя львівський суд заборонив користуватися 524 тунелями на шахті «Лісова»

logo
58838_cherez_nebezpeku_dlja_zhittja_lvivskij_su.jpeg


Через небезпеку для шахтарів Львівський окружний адмінсуд заборонив адміністрації шахти «Лісова» користуватися 524 горизонтальними тунелями. Відповідну постанову суд прийняв 25 січня на вимогу львівського управління Держпраці.

Як зазначається у тексті постанови, працівники головного управління Держпраці Львівщини 16 грудня 2016 року провели позапланову перевірку шахти «Лісова». Під час перевірки виявилося, що адміністрація шахти не усунула всіх порушень, які виявили під час попередньої перевірки шахти.

Зокрема у 332 штреках (горизонтальних підземних тунелях, що використовуються для розвідки родовищ, транспортування копалин та інших функцій) відсутні стяжки, а 80% металевого кріплення у цих тунелях не мають необхідних деталей у з’єднаннях, що може призвести до завалів у шахті.

«Через загрозу життю людей суд дійшов висновку щодо обґрунтованості позовних вимог управління Держпраці у Львівській області про заборону шахті «Лісова» держпідприємства «Львіввугілля» ведення гірничих робіт у виробках 166 бортового штрека, 180 та 178 розвідувальних штреків до усунення усіх порушень», – йдеться у постанові суду.

Водночас адміністрація шахти ще може подати апеляцію на цю постанову суду.

Зазначимо, цього тижня рятувальники зафіксували три випадки обвалу гірських пород на шахтарів – два випадки трапилися на шахті «Межирічанська» і один на шахті «Лісова».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...