Через негоду у Львові зросли ціни на таксі

logo
39136_cherez_negodu_u_lvovi_zrosli_cini_na_taks.jpeg


В неділю, 13 листопада, більшість фірм таксі у Львові підняли вартість своїх послуг у зв’язку зі складними погодними умовами. Цю інформацію ZAXID.NET повідомили оператори львівських таксі.

До прикладу, якщо раніше вартісь мінімалки – до 2 км – у таксі «Оптимальне» та «Комфорт» складала 40 грн, то тепер за поїздку на ту саму відстань доведеться викласти – 65 грн.

«Якби ми не підняли вартість, то більшість водіїв просто не вийшли б на роботу, бо їм це було б просто не вигідно. Але підняття тимчасове – як тільки зменшаться снігопади та покращиться ситуація на дорогах, ціни повернуться назад», – повідомила операторка таксі «Оптимальне».

Вдвічі зросла ціна на «мінімалку» і в «Економ таксі» – з 25 до 50 грн. У компанії «Браво» тариф зріс з 40 до 60 грн.

Незмінною залишилась вартість таксі «Софія» – 25 грн – мінімалка та 5 грн – за кожен наступний кілометр поїздки.

«Ми намагаємось вмовляти наших водіїв з розумінням ставитись до того, що треба трошки потерпіти. Звісно, не всі, але доволі багато наших водіїі все-таки виявляють людяність і співчуття до львів’ян та працюють в таких умовах, хоч інколи і в мінус», – пояснила операторка таксі «Софія».

Як повідомляв ZAXID.NET раніше, за добу 13 листопада у Львові зафіксовано 43 мм опадів, а це – 94% місячної норми. Зі збоями працює й інший транспорт. Зокрема зупинили роботу 4 міські автобусні маршрути – №54, №19, №36 та №22. Відстають від графіків також 30 потягів. А в Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького в неділю скасували 5 авіарейсів.


Реклама

А поділитися?