Через негоду зі Стрийського парку заберуть лебедів

logo
39068_cherez_negodu_zi_strijskogo_parku_zaberut.jpeg


Якщо протягом дня, 14 листопада, збережеться мінусова температура, то зі Стрийського парку заберуть лебедів. Як розповів ZAXID.NET головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський, щоб забирати лебедів на зиму, потрібно, щоб температура знизилась принаймні до -4°.

«Будемо орієнтуватися по погоді. Якщо сьогодні буде потепління, то лебедів не забиратимемо. Треба, щоб мінусова температура, десь -4°, потрималась хоча б добу. Зараз вода ще не замерзає, тому птахи ще можуть жити надворі. Лебеді нормально переносять такі температури, головне, щоб вода не замерзала і вони не відморозили лапи», – розповів Володимир Чишинський.

Додамо, що зараз у Стрийському парку живе двоє лебедів. За словами Чишинського, якщо лебедів заберуть у теплицю, що у приміщенні ЛКП «Зелений Львів» на вул. Замарстинівській, то випустять їх уже весною. До прикладу, торік птахів забирали зимувати, коли температура знилилась до -11°. 

Нагадаємо, протягом неділі, 13 листопада, у Львові випала місячна норма снігу. Через негоду у Львові не курсують автобуси чотирьох маршрутів.


Реклама

А поділитися?