Через півмарафон львів’яни чекали на зупинках автобуси понад 20 хвилин

logo
37128_cherez_pivmarafon_lviv_jani_chekali_na_zu.jpeg


Через проведення у Львові півмарафону GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016  у першій половині дня львів’яни змушені були чекати на автобус понад 20 хвилин. 

Про це повідомляє кореспондент 032.ua. 

Ще напередодні проведення півмарафону львів’ян попереджали про те, що деякі автобуси курсуватимуть за зміненими маршрутами до обіду, зокрема, не їхатимуть у центр, але жителі міста не сподівались, що автобуси майже не їздитимуть у першій половині дня і їм доведеться чекати на зупинках маршрутки так довго.

ABAF2xhZ100O1zxsWAHqb4

На фото: люди чекають автобуса на вулиці Личаківській. 

“Я чекала на автобус біля храму Покрови, що на вулиці Личаківській понад 20 хвилин. Трамваїв не було. Мені вдалось ледве зайти у переповнений автобус №138, більшість людей, що стояла на зупинці не змогла цього зробити. Коли зайшла в автобус, водій сказав, що поїде тільки до Винниківського ринку. Але ми поїхали і до центру насправді. Просто водій сам не знав,як йому їхати. Так і казав – якщо не перекриють дорогу, то поїдемо далі”,  – говорить львів’янка Ірина. 

Скаржились сьогодні на транспортний колапс і львів’яни у соціальних мережах. 

xC4cIOX7LL8

Нагадаємо, що сьогодні у Львові вперше відбувся масштабний міжнародний півмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016. Участь у півмарафоні взяло понад 1300 бігунів. Маршрути усіх дистанцій були прокладені історичними вулицями міста. 

Читайте також на нашому сайті: Садовий взяв участь у півмарафоні і пробіг 2 км (ВІДЕО).


Реклама

А поділитися?