Через помилку правоохоронців суд закрив справу директора «Львівавтодор» Олега Берези

logo
101008_cherez_pomilku_pravoohoronciv_sud_zakriv_.jpeg


Личаківський райсуд Львова закрив справу проти директора «Львівавтодору» Олега Берези, який здав в оренду власному підприємству свій автомобіль. Суд відмовився розглядати справу через неправильне оформлення правоохоронцями протоколу про порушення.

У постанові Личаківського райсуду Львова від 9 червня вказано, що протокол про вчинення Олегом Березою корупційного порушення склав оперуповноважений департаменту захисту економіки Нацполіції. Однак такий протокол мали право складати лише працівники Нацагентства з питань запобігання корупції.

Через цю помилку суд вирішив, що протокол є недопустимим доказом у вчиненні Олегом Березою порушення і закрив справу.

«Зважаючи на вищенаведене, Олег Береза не підлягає адміністративній відповідальності у зв’язку з допущенням порушень, тому провадження у справі слід закрити», – йдеться у постанові Личаківського райсуду.

Зазначимо, що правоохоронці ще можуть оскаржити цю постанову в апеляційній інстанції до 19 червня.

Олега Березу звинуватили у корупції наприкінці березня – після того, як стало відомо, що він здає свій автомобіль в оренду ЛКП «Львівавтодор», в якому працює директором.

На початку січня 2017 року ЛКП «Львівавтодор» уклало договір оренди позашляховика Кia Mohave зі своїм директором Олегом Березою. За цим договором Олег Береза отримуватиме 6 тис. грн на місяць за використання «Львівавтодором» його автомобіля. При цьому сам директор «Львівавтодору» заявляв, що плата за оренду автомобіля такого класу могла би бути вищою.

А поділитися?Вам має сподобатись...