Через пустощі 14-річна школярка випала з балкону на четвертому поверсі

logo
23441_cherez_pustowi_14_richna_shkoljarka_vipal.jpeg


Фото ілюстративне

У Львові 14-річна школярка опинилася в лікарні через те, що замість уроків, розважалася вдома у своєї подруги. Та так, що випала з балкону на четвертому поверсі. Це бачили сусіди. І кажуть, що життям дитина ризикує вже не вперше, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на НТН.

Це сталося днями в одній із багатоповерхівок Львова. Сусіди кажуть,що чули, як галасували дівчата, очевидно, курили на балконі, а потім – страшний крик і глухий удар. Причому, такої сили, що мешканці будинку спочатку навіть подумали, що вибухнув газ.

– Мимо ока помітила, що щось впало, подумала, якийсь предмет, – зізнається сусідка пані Марія. – А коли перехилилася з вікна, мало не зомліла – на землі лежала дівчинка.

Коли пані Марія до неї підбігла, Ліза нічого не пояснювала, лише плакала і просила, щоб нічого не розповідали батькам. А потім, шкутильгаючи, сама повернулася на четвертий поверх.

Однак сусіди такі викликали «швидку» і дитину госпіталізували. Медики називають її щасливицею.

– У неї є струс головного мозку, забій поперекового відділу хребта, правої гомілки, – говорить заступник головного лікаря львівської дитячої лікарні Федір Осим. – Вона дійсно народилася у сорочці, тому що при падінні з такої висоти травми бувають значно важчі.

Мешканці будинку, де мало не сталася трагедія, кажуть, що дівчата ризикують життям не вперше – нібито бачили, як вони перелазили із балкону у вікно на кухні. А на зауваження дорослих тоді лише посміялися.

А поділитися?Вам має сподобатись...