Через ремонт площі Митної вступна кампанія одного з коледжів може бути провалена (Фото)

logo
cherez_remont_plowi_mitnoji_vstupna_kampanija_odnogo_z_koledzhiv_mozhe_buti_provalena_foto.jpg


Через ремонт площі Митної вступна кампанія одного з коледжів може бути провалена (Фото)

У Львові через ремонтні роботи на площі Митній, вступна кампанія Львівського поліграфічного коледжу може бути провалена.

Про це ІА Дивись.info розповів директор Львівського поліграфічного коледжу УАД Михайло Антоник.

За його словами, через облаштування площі, вхід у коледж заблоковано з усіх боків, у зв’язку з цим абітурієнти не мають змоги нормально потрапити в заклад і подати документи.

«Вже від 29 червня заблоковано обидва входи у коледж. Сьогодні розпочалась вступна кампанія, але абітурієнти та їх батьки не можуть потрапити в коледж через ремонт площі. Зайти у коледж можна лише з вулиці Римлянина через виробниче приміщення, обходячи пл. Митну через вул. Пекарську, яке мало кому відоме», – сказав Михайло Антоник.

IMG_5156_1107 (1)

За його словами, будівельні роботи можна було припинити на тиждень-другий, і зробити прохід на час вступної кампанії.

«Будівельні роботи проводять дуже мляво: годинами на будівельному майданчику роботи не здійснюються. Тут працює обмаль робітників, а після 16-ї години роботу взагалі припиняють», – додає директор.

IMG_8523

У адміністрації коледжу інформують, що були відправленні звернення у відповідні інстанції з проханням посприяти вирішенню цього питання, але ніхто не реагує на цю проблему.

В коледжі зазначають, якщо на їх прохання не буде реакції, то влаштують протести, а саме перекриття руху на вулицях Личаківській чи Івана Франка.

IMG_8526

Додамо, що на тій самій площі, вхід до ресторану Кумпель не перекрито, і він стабільно працює.

Зазначимо, що прийом документів від абітурієнтів у навчальних закладах І–ІІ рівнів акредитації цьогоріч триває лише з 11 до 20 липня. Абітурієнти самостійно мають подати документи у приймальну комісію навчального закладу (тобто в електронній формі реєстрація документів неможлива).

Довідка :

Технікум засновано у 1930 році у м. Харкові.

Під час Другої світової війни навчальний заклад тимчасово припинив свою діяльність і відновив її 1945 року у Львові, де дістав назву Львівський поліграфічний технікум.

Із 1997 року технікум став структурним підрозділом Української академії друкарства, що

У період з 1998 р. до 2003 р. Поліграфічний технікум УАД очолює Б. В. Дурняк, сьогоднішній ректор УАД..

КоментаріХочеш повідомити новину? Дій!

А поділитися?Вам має сподобатись...