Через скандал із львівським сміттям Луцьк хоче закрити полігон для чужих

logo
33120_cherez_skandal_iz_lvivskim_smittjam_luck_.jpeg


У Луцькій міській раді готують проект рішення, яким хочуть заборонити ввіз сміття з інших областей у зв’язку із обмеженим ресурсом Брищенського сміттєзвалища.

Такий проект рішення у четвер, 20 жовтня підтримала депутатська комісія з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Рішення запропонував депутат Ігор Поліщук (УКРОП).

«Вивіз львівського сміття у Брище відбувався на підставі погодження міських голів Луцька та Львова, договори підписував у тому числі і директор КП «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич»

«Із чотирьох підписаних договорів, три підписані із трьома львівськими приватними підприємствами, які займаються вивозом сміття. Приватні підприємства не будуть працювати собі у збиток. Мені не зрозуміло, чому львівським приватним підприємствам надалася можливість заробляти гроші на Брищенському полігоні сміття, який будувався за кошти Луцької міської ради?»

Окрім того, як повідомив Поліщук, вартість захоронення однієї тонни твердих побутових відходів у Брищі складає 36,66 гривні.

«Це неадекватна ціна, бо у тому ж Львові тарифи на вивіз твердих побутових відходів для бюджетних установ та інших споживачів коливаються від 400 гривень за тонну», – сказав Ігор Поліщук.

З його слів, тарифи треба переглядати, бо вони мізерні.

Директор КП «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич переконував депутатів, що сміття зі Львова уже не ввозиться, хоча офіційно договори ще не розрівані. Чиновник також наголосив, що тариф на захоронення затвердив виконком, тому підприємство не має впливу на зміну ціни. Члени комісії підтримали колегу-депутата і проголосували за проект рішення.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...