Через снігопад у аеропорту «Львів» скасували п’ять авіарейсів

logo
38938_cherez_snigopad_u_aeroportu_lviv_skasuval.jpeg


Через погодні умови у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького скасували п’ять авіарейсів. Про це ZAXID. NET розповіли у прес-службі аеропорту.

Йде мова про рейси Міжнародних авіаліній України (Львів-Київ, Львів-Мадрид, Львів-Стамбул) та  рейси Львів-Стамбул «Турецьких авіаліній» і Pegasus Airlines.

На території аеропорту відучора постійно прибирають сніг. Про це повідомила директорка Міжнародного аеропорту «Львів» Тетяна Романовська на своїй сторінці у Facebook, цитує УНН.

«Прибираємо сніг з вчорашнього вечора в постійному режимі…Шкода, що через сильний боковий вітер не змогли вчора прийняти рейс з Києва. Смугу чистили, але коефіцієнт 0.28 був занизьким для посадки з боковим вітром. Сьогодні декілька рейсів скасовано, але перший рейс з Мюнхена обслужили, чекаємо Варшаву, а далі рейс з Єгипту…», — написала Тетяна Романовська.

Як розповіла ZAXID.NET Тетяна Романовська, представники авіакомпаній проводять оперативні наради щодо безпечності обслуговування авіарейсів у таку погоду, найближчим часом аеропорт повідомить про те, чи будуть скасовані інші рейси.

Як повідомили у Львівському гідрометцентрі, 13 листопада в місті зафіксовано 43 мм опадів, що становить 94% від місячної норми. Сьогодні вночі очікується хмарна погода. Вночі сильний сніг. Вдень часом сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця та снігові замети.


Реклама

А поділитися?