Через вітер десятки сіл Львівщини залишились без світла: електрики обіцяють якнайшвидше його відновити

logo
139261_cherez_viter_desjatki_sil_lvivwini_zalish.jpeg


5 жовтня на території області зафіксовано 8 порушень в роботі систем життєзабезпечення електропостачання. Більшість з них вже вдалося полагодити, решту систем обіцяють відновити сьогодні. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Відтак у Сколівському районі о 16:52 год. внаслідок сильного раптового пориву вітру виникла аварія ПЛ 10 кВ., тимчасово без електропостачання залишились 7 населених пунктів (Довжки, Дубина, Камʼянка, Криве, Орява, Погар – повністю, частково – Сколе). Вчора вдалось відновити електропостачання у с. Дубина та у смт. Сколе. Роботи щодо відновлення в решті населених пунктів будуть продовжені з настанням світлої пори доби 6 жовтня.

У Бродівському районі  внаслідок аварії тимчасово без електропостачання залишились с. Берлин та с. Лагода – повністю. Роботи щодо відновлення електропостачання населених пунктів будуть продовжені з настанням світлої пори доби 6 жовтня, орієнтовно до 12:00 год.

Скожа ситуація сталась і в Городоцькому районі. Тимчасово без електропостачання залишились абоненти у с. Зашковичі, Грімне, Кліцко, Комарно, Рубанівка, Татаринів, Чуловичі, Якимчиці- частково.

Мостиський район: о 2:27 год. 6 жовтня внаслідок аварії тимчасово без електропостачання залишились абоненти у с. Арламівська Воля, Волиця, Гостинцеве, Завада, Заріччя, Максимці, Слабаш, Ставок, м. Судова Вишня, с. Твіржа – частково. Роботи щодо відновлення електропостачання населених пунктів будуть продовжени з настанням світлої пори доби 6 жовтня, орієнтовно до 12:30 год.


Реклама

А поділитися?