Чернігівська облрада відмовилася приймати сміття зі Львова

logo
108287_chernigivska_oblrada_vidmovilasja_prijmat.gif


Наболіле, насмерділе…
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Чернігівська облрада відмовилася приймати сміття зі Львова

Чернігівська облрада відмовилася приймати сміття зі Львова

У Чернігівській облраді вчора, 6 липня, засідала постійна комісія облради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин. Засідання провів голова комісії Віктор Кияновський.

Комісія проаналізувала звернення Львівського міського голови Андрія Садового (на фото поруч) до обласної ради щодо критичної ситуації з утилізації твердих побутових відходів із м. Львова.

Цьому питанню у комісії дійшли згоди надати відмову.

Найперша причина такого рішення – завантаженість на 90% місцевих сміттєзвалищ.

© 2001-2017 SVOBODA.FMПри будь-якому використанні матеріалів гіперпосилання на “SVOBODA.FM” є обов’язковим. Передрук в газетах і електронних ЗМІ – виключно за наявності письмової угоди з Редакцією!Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів. / Редакція / Проект*PR, *Імідж, *Позиція – іміджеві публікації, які не є позицією редакції.

Тел. у Чернігові: 974-974, +380 462 931-931 (Viber); у Києві: 232-79-79; у Нью-Йорку (автовідповідач): +1 (914) 495-1181.E-mail редакції: news@svoboda.fm /

SVOBODA.FM на Facebook, Twitter, Instagram (NEW)

 

ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости

А поділитися?Вам має сподобатись...