Чи дотримуються далекобійники встановлених температурних режимів

logo
106330_chi_dotrimujutsja_dalekobijniki_vstanovle.jpeg


Ближче до обіду стовпчик термометра на Львівщині перестрибує позначку 28 градусів. Попри це потік фур розпеченими дорогами не зупиняється.

Патрульні поліцейські зазначили, для початку порушників температурних режимів попереджають. Але якщо того ж водія помітять на дорозі знову, виписують штраф у сумі 250 гривень. Виключення лише для вантажів, які швидко псуються.

«Температурний режим з 10 години 45 хвилин введений. Відповідно всі транспортні засоби мають знаходитись в зонах відстою. Всі, хто продовжують рух з перевищенням даної тоннажності автоматичні порушники», – розповів інспектор патрульної поліції Ігор Голд.

Колії, вибоїни і знищення щойно відремонтованих шляхів – все це результат руху багатотонного транспорту розм’яклими трасами. Щоб вберегти дороги, для далекобійників по країні створили тимчасові відстійники, де можна перечекати спеку. На Львівщині таких 13. Проте охочих робити вимушену зупинку немає.

Читайте також

Чи дотримуються далекобійники встановлених температурних режимів

Кличко відкрив таємницю, що роблять столичні комунальники, аби вчасно відремонтувати 300 кілометрів доріг Сьогодні, 08:59

Минулої зими на боротьбу з ожеледицею використали понад 157 тис. тонн солі

«Укравтодор» розпочинає підготовку до зимового періоду Сьогодні, 07:48

Водії стверджують, що стояти серед білого дня – дороге задоволення. У них час – це гроші. Спізнився – штраф і далеко не 250 гривень.

Джерело: 24 канал

А поділитися?