Чи повернуться приміські автобуси до Львова?

logo
36050_chi_povernutsja_primiski_avtobusi_do_lvov.jpeg


Під час останньої зустрічі між представниками влади міста, області та громадських активістів, у Львові розробили план щодо вирішення проблемної ситуації навколо приміських маршрутів.

Як розповів у коментарі  032.ua депутат Пустомитівської міської ради Андрій Жидачек, зустріч робочої групи була дуже конструктивною. Представники влади та громадськості практично досягли компромісу щодо вирішення усіх проблемних питань.

“Є три варіанти розвитку подій. Перший варіант такий, що  місто збільшує кількість автобусних маршрутів і запускає їх до АС-3. Курсувати на цьому напрямку мають великогабаритні автобуси. Але у Львові ще мають проаналізувати, наскільки це буде вигідно для міста. Інший варіант – наші мешканці, які їдуть із Пустомитівського району, під час посадки у маршрутку оплачують проїзд і беруть квиток. Далі вони пересідають на громадський транспорт у Львові, а маючи квиток у наявності, проїзд для них буде коштувати не 4, а 2 гривні”, – розповідає Жидачек.

За словами депутата, існує ще й третій варіант, який найбільше влаштовує мешканців області.

“Маршрутки Пустомитівського напрямку будуть заїжджати на привокзальний вокзал, розвертатися поблизу “Скрині” та їхати на кінцеву зупинку до АС-3, не підбираючи по місту людей”, – розповідає Жидачек.

Зазначимо, що завтра, 2-го листопада, у Львові має відбутись остання зустріч робочої групи, під час якої сторони мають підписати відповідний протокол.

Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, 27 жовтня під стінами міськради у Львові відбувся мирний протест мешканців приміських сіл,  які вимагають повернути кінцеві зупинки приміських маршруток до центру Львова. Згодом протестувальники домоглися зустрічі із мером Львова Андрієм Садовим, на якій було домовлено про створення робочої групи щодо вирішення питань, які турбували людей. 

Читайте також на нашому сайті: влада Львова роздумує над тим, аби продовжити міські маршрути до передмістя.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...