Чи вплине голодування в Самопомочі на вирішення ситуації зі сміттям?

logo
103859_chi_vpline_goloduvannja_v_samopomochi_na_.jpeg


Чи вплине голодування в Самопомочі на вирішення ситуації зі сміттям?

Народні депутати розділилися на два табори: одні говорять, що голодування депутатів від Самопомочі є просто політичним піаром, інші вважають, що такий протест допоможе вирішити ситуацію з львівським сміттям. Про це йдеться в сюжеті Інформаційного агентства “Правда”.

“Це вже вплинуло, ми почали про це говорити, і це правильно”, – прокоментував ситуацію нардеп від Батьківщини Ігор Луценко.

“Я не думаю, що легко прибирати сміття, сидячи на сходинках Адміністрації Президента, який поїхав”, – сказав представник Опоблоку Вадим Рабінович.

В свою чергу представник Волі народу Володимир Литвин зауважив: “Проблема буде локалізована, почнуть вивозити сміття на ті звалища, на які і вивозили”.

Варто сказати, що депутати говорили про те, що Олег Березюк своїм голодуванням хоче зняти х себе політичну відповідальність за те, що Андрій Садовий, як лідер Самопомочі, допустив у Львові.

“В цій ситуації винен, як Садовий, так і Адміністрація Президента, які в гонитві за своїми рейтингами забули про львів’ян”, – зазначив позафракційний Дмитро Добродовом.

З приводу того, скільки  триватиме голодування представників Самопомочі, депутати говорили, що можливо до закінчення сесійного тижня, можливо до повернення Президента Петра Порошенка в Україну.

Сам лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк коментує це питання наступним чином: “Терміни голодування в руках Президента та Прем’єр-міністра”.

Більше думок депутатів з приводу вирішення ситуації з львівським сміттям шукайте у відео.

Нагадаємо, що раніше Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що очистити Львів від сміття можна за два тижні, якщо прибрати політичну складову з цього питання.

А поділитися?