Чимало споживачів газу цього місяця не змогли подати показники лічильників

logo
109842_chimalo_spozhivachiv_gazu_cogo_misjacja_n.jpeg


12.07.2017 15:08

Чимало споживачів газу цього місяця не змогли подати показники лічильників

Сайт ПАТ “Львівгаз”, на якому є сервіс “Особисті кабінети”, через кібератаку працює зі збоями. І хоча його роботу частково поновили, доступ є не до всіх особистих кабінетів.

У “Львівгазі” порадили споживачам у випадках, коли не можуть зайти на сайті у свій особистий кабінет, подати показники лічильників через контакт-центр за номером 290-71-04 або смс-повідомленням, надісланим на номер 7104. Щоправда, й лінії контакт-центру були перевантажені, адже всі поспішали до 5 липня подати показники лічильників. Крім того, онлайн-оплата послуги з газопостачання можлива не на всіх платіжних сервісах, пише газета Експрес.

Тим часом у “Львівводоканалі” виникли інші проблеми з поданням показників лічильників.

“Минулого тижня справді були проблеми з поданням показників телефоном. Споживачі додзвонювалися, але відділ збуту послуг не міг внести передану інформацію в комп’ютерну базу даних — у нас вимкнули сервер через вірус, — пояснила Уляна Горбата, речниця ЛМКП “Львівводоканал”. — Тепер проблем немає, але ті показники лічильників, які споживачі подають після останнього дня місяця, уже не враховуються при формуванні платіжки. Річ у тім, що показники споживання води приймають до передостаннього дня місяця. Подані відомості з 1 липня врахують у платіжку наступного місяця, тому що рахунок за червень закрили 30 червня”.

Загалом показники лічильників про спожиту воду можна подати на порталі споживачів комунальних послуг https://infolviv.com.ua. Тут потрібно зареєструватися, вказавши номер особового рахунка і код активації, які зазначено на квитанції. Можна також зателефонувати на номер 240-01-00 чи 067-310-09-49 або надіслати листа електронною поштою, вказавши номер особового рахунка, адресу, номер лічильника та кінцевий показник (Галицький район: gal_r@lvk.lviv.ua; Франківський: fra_r@lvk.lviv.ua; Личаківський: lych_r@lvk.lviv.ua; Сихівський: sih_r@lvk.lviv.ua; Залізничний: zal_r@lvk.lviv.ua; Шевченківський: she_r@lvk.lviv.ua; позаміські споживачі: pozam_r@lvk.lviv.ua).

До слова, якщо не подати вчасно показники лiчильника газу, то слід чекати прогнозованого нарахування згідно з визначеною методикою, що передбачено пунктом 13 Правил надання населенню послуг з газопостачання. А плату за воду в такому випадку нараховують відповідно до показників приладів обліку в середньому за останні два місяці.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...