Чиновник Львівської міськради брав «відкати» за капремонт будинків (відео)

logo
40129_chinovnik_lvivskoji_miskradi_brav_vidkati.jpeg


golets3-890x395Силовики затримали чиновника у центрі Львова під час отримання частини хабара у розмірі 80 тисяч гривень

Начальник одного з управлінь Львівської міської ради, якого правоохоронці, затримали на хабарі, регулярно отримував «відкати» від комерційної структури за сприяння в укладанні договорів на роботи з капітального ремонту будинків та благоустрою міста. Про це повідомляють у прес-центрі СБУ.

Співробітники спецслужби з’ясували, що за вже укладені угоди на майже два мільйони гривень посадовець вимагав 5-8% від суми залежно від різновиду робіт. Задокументовано також домовленість начальника управління з бізнесменами щодо сприяння підписанню нових договорів на вісім мільйонів гривень.

Оперативники СБУ затримали чиновника у центрі Львова під час отримання чергової частини хабара у розмірі 80 тисяч гривень.

30935206881_d5e185d77f_z

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура розслідує факти зловживань службовим становищем чиновниками Львівської міської ради. 15 листопада працівники ГПУ спільно з Нацполіцією провели обшуки в мерії та вилучили документи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради у вересні 2015 року надали суб’єкту господарювання в оренду земельну ділянку площею 23 га за ціною 52 мільйони гривень попри те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн. грн.

17 листопада обшуки продовжились в кабінеті першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова та у кабінеті начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця, якого вранці, за повідомленнями ЗМІ, затримали під час отримання хабара.

Залишити коментар


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...