Чоловік тримав вдома робочий кулемет та набої

logo
131171_cholovik_trimav_vdoma_robochij_kulemet_ta.jpeg


Фото ілюстративнеФото ілюстративнеЗброю часів Другої Світової війни без будь-яких технічних слідів пошкоджень та корозії виявили у мешканця міста Сколе.

Вчора, 12 вересня в рамках операції “Зброя та вибухівка” із несанкціонованим обшуком правоохоронці прийшли до 60-річного містянина. У будинку чоловіка правоохоронці знайшли кулемет часів Другої Світової війни. Пристрій був у відмінному стані, не зважаючи на свій вік. Крім кулемета в помешканні чоловіка знайшли та вилучили і 17 патронів.

Як інформують у Відділі комунікації поліції Львівської області, все вилучене передали на експертне дослідження.

Власнику незаконної зброї загрожує позбавлення волі терміном від 3 до 7 років за статтею про незаконне поводження з вибуховими речовинами, зброєю та боєприпасами. За фактом справи відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, до 6 жовтня у Львові та області триває проведення операції “Зброя та вибухівка”, в рамках якої незаконну зброю і інші предмети, які перебувають у власників нелегально, вилучають. В рамках операції проводяться відпрацювання та рейди.

У поліції зауважують, що всі, хто звернеться у відповідні органи добровільно, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли, що 25-річного хлопця затримали із пакетом набоїв.


Реклама

А поділитися?