Цьогоріч у Львові розпочнуть будівництво моста між вулицями Шевченка і Ковча

logo
64088_cogorich_u_lvovi_rozpochnut_budivnictvo_m.jpeg


Цьогоріч у Львові розпочнуть будівництво нового автомобільного моста на перехресті вул. Шевченка та Ковча, який має покращити транспортне сполучення з мікрорайоном Рясне.

Як розповів ZAXID.NET в.о. начальника управління інженерного господарства Львівської міськради Олександр Одинець, між вулицями Шевченка і Ковча над залізницею планують збудувати новий додатковий міст.

«У майбутньому, коли буде проводитись реконструкція шляхопроводу на вул. Шевченка, цей міст дозволить скерувати туди транспортні потоки і не заблоковувати рух транспорту», – сказав він.

Міст збудують таким чином, щоб він утворив трикутник з вулицями Шевченка та Ковча. «У майбутньому по цьому трикутнику облаштують кільцеву розв’язку, що значно розвантажить вул. Шевченка, де в години пік виникає значне транспортне навантаження», – сказав Одинець.

Міст проходите над залізничними коліями між вул. Шевченка і Ковча

Цьогоріч у бюджеті розвитку Львова передбачено 10 млн грн на будівництво нового шляхопроводу. Проте, за словами Одинця, вартість будівництва буде більшою. «Проектант «Єврокон Україна» нас запевняє, що проект буде готовий у квітні. Тоді ж ми будемо мати точну кошторисну вартість будівництва», – сказав він.

Одинець зазначив, що до червня 2017 року міськрада проведе тендер на визначення підрядника, який будуватиме міст. Після цього влітку розпочнуть будівництво. Проте завершити всі роботи у 2017 році найімовірніше не вдасться.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року львівська мерія уклала договір на суму 1,49 млн грн з проектною компанією «Єврокон Україна», згідно з яким проект нового моста на Шевченка – Ковча має бути розроблений до кінця березня 2017 року.

Додамо, що вул. Шевченка наразі є фактично єдиною магістраллю, яка сполучає Рясне з іншими мікрорайонами Львова. Раніше частину вул. Шевченка на ділянці від Хорватської до Левандівської планували рекнструювати у 2017 році, проте наразі коштів на реконструкцію в бюджеті немає. Відтак, ремонт найімовірніше перенесуть на наступний рік.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...