Cтало відомо, скільки зі Львова вивезли сміття

logo
111098_ctalo_vidomo_skilki_zi_lvova_vivezli_smit.png


«За три тижні зі Львова, включаючи поточне прибирання ТПВ, вивезено 13 563 тонн відходів. Як і обіцяв два дні назад, всі перенакопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова на сьогодні очищені. Всього прибрано 677 перенакопичених майданчиків. Вивіз ТПВ зі Львова увійшов у поточний режим роботи», – про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко

Геннадій Зубко повідомив, що Львівською ОДА запроваджено зважування ТПВ для забезпечення чіткого контролю за кількістю відходів, що утворюються у місті та скеровують для захоронення на полігони.

«21 червня у Львові нами було окреслено маршрутну карту вирішення проблеми з вивезенням твердих побутових відходів. Потім провели оперативний штаб з ТЕБ та НС, затвердили план дій і першочергові антикризові кроки. Ми ставили чіткі завдання, терміни, й відповідальних. На сьогодні першочергові завдання виконано, прибирання перенакопичених майданчиків завершено. Це стало можливим завдяки правильній організації роботи та спільним діям центральних та місцевих органів влади, насамперед Львівської ОДА, голів міст Львівської області, на території яких розташовано полігони ТПВ, комунальних служб та компаній з вивезення відходів, а також ДСНС», – зазначив раніше Віце-прем’єр-міністр.

Геннадій Зубко наголосив, що тепер важливо перейти до наступного етапу – якнайшвидше облаштування полігону на Львівщині. Далі – будівництво сміттєпереробного заводу.

Рекомендуємо прочитати

Известная волонтер снова попала в ДТП
15.07.2017 17:15

На трассе Павлоград – Донецк с микроавтобусом, в котором находилась волонтер Яна Зинкевич, произошел непредвиденный случай – на немалой скорости отлетело колесо….

Це може бути цікавим

Дивіться, що пишуть


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...