Далекобійники поскаржилися в поліцію на миколаївські дороги (відео)

logo
35011_dalekobijniki_poskarzhilisja_v_policiju_n.jpeg


Великовантажні автомобілі, за кермом яких знаходилися водії з Львівської та Хмельницької областей, заблокували учора рух по одній з вулиць Миколаєва, Турбінній.

Причиною цього стала відсутність твердого покриття та півметрові ями, пишуть “Новости N”. Об’їхати глибокі вибоїни по тротуару теж було неможливо, як в принципі і знайти більш-менш проїжджу ділянку.

Через аварійну ситуацію на дорозі водії вантажівок викликали поліцію.

Журналістам далекобійники розповіли, що в Миколаєві їх оштрафували за те, що вони їхали по проспекту Миру, тоді як повинні були рухатися по Турбінній. На пояснення водіїв, що по вулиці проїхати просто нереально правоохоронці не звернули уваги і склали протокол.

Читайте також: Киянам доведеться змінити маршрути через ремонт доріг

Учора ж шофери таки поїхали по злополучному маршруту, але, побачивши жалюгідний стан того, що називається дорогою, не захотіли розбивати машини. Тому і викликали поліцейських. Останні тільки склали протокол і все. Після цього далекобійники розвернулися і поїхали геть.

За словами начальника сектора безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Дениса Катеньова, за цю вулицю відповідає департамент ЖКГ та Інгульська (Ленінська) адміністрація. Вже неодноразово відомство повідомляли про жахливий стан дороги, але гроші на її ремонт ще тільки заплановані в бюджеті на наступний рік.

Як писав “Знай.ua”, у держбюджеті 2017 року виділено понад 14 мільярдів гривень на дороги.


Реклама

А поділитися?