Де на Львівщині встановлені дезінфікуючі пости проти АЧС

logo
127687_de_na_lvivwini_vstanovleni_dezinfikujuchi.jpeg


04.09.2017, 10:37

АЧС, постВ зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо  африканської чуми свиней в Закарпатській області на Львівщині вирішено встановини цілодобових постів з представниками Національної поліції та Держпродспоживслужби. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби Львівської області.

На нараді у Львівській облдержадміністрації прийнято рішення про виставлення цілодобових постів з представниками Національної поліції та Держпродспоживслужби області  для контролю та нагляду за переміщенням тварин, сировини та продукції тваринного походження, а також спеціалізованих транспортних засобів, пристосованих для перевезення тварин, на предмет дотримання ветеринарно-санітарних вимог (миття,  дезінфекція).

Дані пости виставлені на трасах  Ужгород-Львів, Івано-Франківськ-Львів, Чоп-Київ, в Сколівському районі – село Климець, Турківському районі – село Івашківці, село Сянки, Стрийському районі – село Лісовичі, Жидачівському районі село Іванівці, Перемишлянському районі – село Кореличі.

На даний час ситуація щодо АЧС у Львівській області контрольована. Станом на 30.08.2017 року було оглянуто 233 одиниць автотранспорту, продезінфіковано 5 одиниць автотранспорту, повернуто в зворотньому напрямку 2 одиниці автотранспорту.

В связи с осложнением эпизоотической ситуации по африканской чуме свиней в Закарпатской области на Львовщине решено установить круглосуточные посты с представителями Национальной полиции и Госпотребслужбы. Об этом сообщает пресс-служба Госпотребслужбы Львовской области.

На совещании во Львовской облгосадминистрации принято решение о выставлении круглосуточных постов с представителями Национальной полиции и Госпотребслужбы области для контроля и надзора за перемещением животных, сырья и продукции животного происхождения, а также специализированных транспортных средств, приспособленных для перевозки животных, на предмет соблюдения ветеринарно-санитарных требований (мойки, дезинфекция).

Данные посты выставлены на трассах Ужгород-Львов, Ивано-Франковск-Львов, Чоп-Киев, в Сколевском районе – село Климец, Турковском районе – село Ивашковцы, село Сянки, Стрыйском районе – деревня Лесовичи, Жидачевском районе – село Ивановцы, Перемишлянском районе – село Кореличи.

В настоящее время ситуация по АЧС в Львовской области контролируемая. По состоянию на 30.08.2017 года было осмотрено 233 единиц автотранспорта, продезинфицированы 5 единиц автотранспорта, возвращено обратно 2 единицы автотранспорта.

А поділитися?