Де у Львові проводять роботи з благоустрою. Перелік адрес

logo
102008_de_u_lvovi_provodjat_roboti_z_blagoustroj.jpeg


Нові громадські простори облаштовують у всіх районах міста.фото: urban-project.lviv.ua

фото: urban-project.lviv.ua

У Галицькому районі цього року працюють на перехідних об’єктах – зокрема, Вірменський дворик, головна алея парку «На валах». Облаштовують також громадський простір на вулиці Дорошенка, площу Маланюка та сквер на вулиці Свенціцького. Про це інформує прес-служба ЛМР.

У Личаківському районі тривають роботи з благоустрою дитячих майданчиків на Шафарика, 6-10 (викладання плиткою хідників, ремонт проїзної частини) та Толстого, 14. У сквері на вулиці Молочній встановлюють інклюзивні ігрові елементи. У подвір’ї будинку №23 на вулиці Івана Франка викладають тротуарною плиткою проїзну частину.

У Залізничному районі продовжують впорядковувати громадський простір на Виговського, 1-7. На черзі – дитячі майданчики та тротуари. Проект уже пройшов експертизу, було оголошено тендер, залишилося визначити переможця та почати самі роботи.

У Сихівському районі ЛКП «Інститут просторового розвитку» виготовляє проектно-кошторисну документацію на облаштування бульвару на вулицях Морозна – Зубрівська. Роботи планують розпочати в липні 2017 року. На благоустрій території передбачено майже півтора мільйона гривень.

У Франківському районі на початковій стадії робіт перебувають вулиці Остроградських, 2, 10, 12 (заміна каналізації), Рудницького, 63-69 (ремонт дороги, замощення бруківкою), Повстанська, 12А-12Б (ремонт тротуару) та тротуар по вулицях Рубчака, 33 – Тролейбусній, 7.

У Шевченківському районі завершують облаштування вул. Лінкольна – вул. Мазепи (асфальтування доріжки, благоустрій території, газон). Також тривають роботи на вулиці Богдана Хмельницького. На етапі проектування – громадський простір у Рясному (вул. Томашівського – вул. Генерала Алмазова).


Реклама

А поділитися?