Деканоідзе хочуть притягнути до дисциплінарної відповідальності

logo
33801_dekanoidze_hochut_pritjagnuti_do_discipli.jpeg


hatia_dekanoidze

Сьогодні у Львові 24 жовтня о 12:00 повинен відбутись суд за позовом громадського активіста Святослава Літинського до Міністерства внутрішніх справ України.

Про це повідомив сам громадський активіст на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«В понеділок 24 жовтня у Львівському окружному адміністративному суді за адресою: вул. Чоловського, 2 буде розглядатися мій позов до Міністерства внутрішніх справ України щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності Голови Нацполіції Хатію Деканоідзе за невикористанні державної мови у своїй службовій діяльності.

Справа призначена до розгляду о 12 годині. Головуючий суддя Сасевич О. М.», – написав Літинський та запросив підтримати його в суді.

Нагадаємо, Святослав Літинський вже виграв суд в Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, щодо ігнорування ним мовного законодавства. В серпні, активіст Святослав Літинський заявив, що не зрозумів виступу міністра російською мовою під час представлення у Львові нової поліції і забажав, аби йому надали переклад. Отримавши відмову в міністерстві, Святослав подав до суду з вимогою все ж таки перекласти виступ Авакова.

Тоді ж міністр, перебуваючи у Івано-Франківську на відкритті поліції, прокоментував журналістам дії активіста: «Львів’яни бувають теж дурні, вибачте, як і дурні харків’яни, і взагалі люди бувають різні. Але якщо ви мене розумієте – чи я українською мовою говорю, чи російською, – головне, що ви мене розумієте. Якщо хтось хоче випендритись та подати до суду на міністра і цим самим зробити собі славу, то нехай».

Крім того Святослав Літинський вже встиг домогтись, аби виробники пральних машин почали маркувати товари українською мовою, щоб у ПриватБанку надавали виписки та чеки українською мовою, а два місяці тому він отримав український паспорт без дублювання даних російською мовою, попередньо вигравши суд.


Реклама

А поділитися?