День Гідності і Свободи у Львові. Програма

logo
39809_den_gidnosti_i_svobodi_u_lvovi_programa.jpeg


До Дня Гідності та Свободи у Львові відбудеться чимало тематичних заходів.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

http://photo.unian.netЗа всіма загиблими під час Революції Гідності та за усіх борців за волю України помоляться панахиду та вшанують їх пам’ять  на Личакові. Долучаться до відзначення цього Дня і львівські школярі – у школах міста триватимуть вечори-реквії, зустрічі з учасниками Майдану, тематичні лекції.  Мешканців та гостей міста запрошують до патріотичних заходів та спільної молитви за Україну та її Героїв.

«Дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність і тих, хто  сьогодні жертвує своїм життя за мир і спокій у нашій країні. У межах заходів відкриють три меморіальні таблиці нашим Героям, які загинули в АТО. Запрошуємо усіх доєднатись до патріотичних заходів та вшанувати пам’ять загиблих під час Революції Гідності», – зазначив Євген Бойко, в.о директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

З детальною програмою заходів можна ознайомитись тут.

Фото: УНІАН


Реклама

А поділитися?