Депутат ЛМР пропонує вивезти ромів зі Львова на Закарпаття

logo
112864_deputat_lmr_proponue_vivezti_romiv_zi_lvo.jpeg


Любомир Босаневич пропонує створити комісію з представників міської ради та поліції з огляду на скарги жителів Львова і шукати вихід з ситуації. У патрульній поліції заявляють, що ведуть посилене патрулювання і крадіжок за участю ромів поменшало.Фото: antikor.com.ua

Фото: antikor.com.ua

Депутат Львівської міської ради від партії «Укроп» Любомир Босаневич пропонує створити спільну комісію з представників міської влади та правоохоронних органів, щоби вирішити, як протидіяти багато чисельним випадкам жебракування, крадіжок та хуліганства, які вчиняють приїжджі роми.

У коментарі Tvoemisto.tv  депутат зазначив, що до складу комісії мають увійти представники виконавчих органів ЛМР, Муніципальної дружини, депутатського корпусу та представники поліції. Також, на думку Босаневича, треба залучати до роботи комісії громадських активістів.

«Це має робити міська рада, муніципальна дружина та поліція. Треба громадських активістів підключати, на мою думку, мають бути рейди, бо інакше ніяких змін не буде, якщо засідатимуть і просто прийматимуть рішення» — сказав він.

Депутат зазначив, що сам зупинив два пограбування, які вчинили роми. Він розповів, що грабіжників затримали, доправили до відділу поліції, встановили особу і за кілька годин відпускали.

На думку Босаневича, слід вживати більш жорстких і навіть радикальних методів. На запитання про те, якими мають бути ці радикальні методи, він сказав, що треба проводити рейди на вулиці Конюшинній, де зупинилися роми та відвозити їх до Ужгорода, бо вони там живуть.

«Лекції їм проводити, я вважаю, це не допомагає» — підкреслив Любомир Босаневич. За його словами, він подав пропозицію створити комісію, щоби спільно шукати вихід з цієї ситуації.

В управлінні патрульної поліції Львова Tvoemisto.tv  прокоментували, що на лінію 102 не надходили звернення про те, що роми комусь надокучають.  Також такі звернення не надходили і від закладів громадського харчування.

Як зазначили у прес-службі патрульної поліції, бути ромом в Україні – не порушення. Так само не є порушенням закону жебракування.  Як випливає з відповіді, у відділки поліції ромів доставляють за крадіжки. Згідно із законом , після оформлення у відділах поліції, затриманих відпускають.

«Ми посилено чергуємо. І зараз набагато менше крадіжок за участі ромів» — зазначили  у прес-службі патрульної поліції.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...