Депутата Львівської міськради оштрафували за несвоєчасне подання декларації

logo
104610_deputata_lvivskoji_miskradi_oshtrafuvali_.jpeg


Галицький районний суд визнав винним депутата Львівської міської ради Любомира Босаневича у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Відповідне рішення суд ухвалив 14 червня.

Суд встановив, що депутат без поважних причин несвоєчасно подав електронну декларацію про доходи за 2016 рік. Він розмістив свою декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції 1 травня о 22:18.

За порушення ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд призначив Любомиру Босаневичу мінімальний штраф у 850 грн. Окрім них депутат має сплатити ще 320 грн судового збору. Депутат повідомив ZAXID.NET, що уже сплатив штраф.

Згідно е-декларації, Босаневич отримав торік 9960 грн зарплати та 13200 грн пенсії. Також він задекларував 5 тис. грн готівки. У судовому рішенні зазначено, що на даний час він є студентом.

Зазначимо, Любомир Босаневич – представник фракції УКРОП у Львівській міській раді, є членом постійної депутатської комісії із питань фінансів та планування бюджету. Також Босаневич є співзасновником благодійного фонд «Самооборона Львівського Євромайдану».

Нагадаємо, раніше Галицький районний суд оштрафував за несвоєчасне подання декларацій депутатів Львівської облради Тетяну Бей та Валентина Устименка.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...