Депутати ЛМР просять Кабмін скасувати плани об’єднання громад навколо Львова

logo
38168_deputati_lmr_prosjat_kabmin_skasuvati_pla.png


Депутати Львівської міськради від фракції «Сампопоміч» просять Кабінет міністрів скасувати затверджені перспективні плани об’єднання територіальних громад, які розташовані у межах 22 км від Львова. Відповідне звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана під час засідання сесії ЛМР 10 листопада озвучила депутатка Вікторія Довжик.

Довжик наголосила, що Львів є економічним та культурним центром України, проте інтереси Львова не враховані під час формування перспективних планів об’єднання територіальних громад Жовківського, Пустомитівського та Яворівського районів. 

Депутатка нагадала, що Львівська облрада затвердила плани об’єднання територіальних громад у трьох районах навколо Львова. «Ці перспективні плани позбавляють Львів можливості розвитку», – сказала вона.

Відтак, фракція «Сампопоміч» у Львівській міськраді звертається до Кабінету міністрів з проханням відхилити зміни до перспективного плану об’єднання громад, розташованих у межах 22 км від Львова, і скерувати ці плани Львівській облраді на доопрацювання. 

Нагадаємо, у Львівській мерії неодноразово заявляли про необхідність створення Львівської агломерації з навколишніми населеними пунктами. Проте облрада не врахувала цих планів мерії і затвердила зміни до перспективних планів об’єднання громад Жовківського, Яворівського і Пустомитівського районів. У цих планах передбачено, що прилеглі до Львова сели, зокрема Сокількники, Солонка, Рясна-Руська, Чишки тощо, увійдуть  до об’єднаних територіальних громад у своїх районах і таким чином втратять можливість об’єднання зі Львовом.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...