Депутати ЛОР хочуть поставити «незадовільно» обом заступникам Ганущина?

logo
79554_deputati_lor_hochut_postaviti_nezadovilno.jpeg


Депутат Львівської облради від «Свободи» Олег Панькевич має претензії до роботи обох заступників голови Львівської обласної ради. Він не виключає, що на завтрашній позачерговій сесії фракція готова буде поставити незадовільну оцінку і першому заступнику Парасковії Дворянин, і заступнику Володимиру Гірняку. Про це сьогодні, 4 квітня, Олег Панькевич повідомив у коментарі Львівському порталу.

«Такі питання, як звіти заступників голови облради, дійсно є важливими, але ми не знаємо, чи для цього потрібно було скликати позачергову сесію», – наголосив Олег Панькевич.

Водночас він додав, що точно не є нагальним звіт Олега Синютки про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2016 рік. Оскільки, за словами Олега Панькевича, це питання є вже протермінованим, і його мали заслухати ще до 10 березня.

«Точно не потрібно цієї позачерговості для питання щодо виконання цієї програми, оскільки воно мало би бути вже давно заслухане на черговому засіданні. Насправді мені дивно, чому його виносить на позачергову сесію провладна БПП? Адже був цілий квартал, щоби його розглянути. Тобто дійсно відбувається якась певна гра, і позиція влади і провладної політичної сили виглядає не зовсім конструктивною. Якщо опозиція може дозволити розглядати позачергово це питання, то для влади має все бути чергово та сплановано. Тут бачимо певну невідповідність або політичну інтригу. До кінця не можу її пояснити, можливо, завтра під час сесії щось проясниться…», – сказав депутат.

На питання про те, чи має фракція претензії до роботи Парасковії Дворянин, депутат відповів, що вони мають величезні зауваження до усього керівництва облради – і голови, і обох заступників, і керівника апарату.

«Ми озвучуємо свої зауваження кожної сесії. В тому числі нині в мене є політичні зауваження до провладної політичної сили. Можу говорити про зауваження до всіх заступників. В принципі, не виключаємо, що будемо голосувати і щодо незадовільної роботи Володимира Гірняка…», – додав Олег Панькевич.

Також він розповів, що у проектах рішень щодо заступників Олександра Ганущина депутатам пропонують визнати їхню роботу задовільною або незадовільною.

«Від цього і залежатиме подальша доля цих персон. Водночас у проекті звіту Синютки йдеться про те, щоб взяти цю інформацію до відома…», – додав Олег Панькевич.

Як повідомляв Львівський портал, завтра, 5 квітня, Львівська обласна рада збирається на позачергову сесію. У порядку денному поки що три питання – звіти обох заступників голови ЛОР Парасковії Дворянин та Володимира Гірняка, а також керівника Львівської ОДА Олега Синютки.

У коментарі Львівському порталу Парасковія Дворянин наголосила, що позачергову сесію збирають насамперед для того, щоби звільнити її з посади. Раніше у сесійній залі вона заявила про те, що її хочуть «поперти» з посади першого заступника голови Львівської облради. Також додамо, що депутати облради прийняли рішення усунути її з посади співголови конкурсу мікропроектів.

Фото: ЛОР


Реклама

А поділитися?