Депутати ЛОР звільнили з посади першу заступницю голови облради Парасковію Дворянин

logo
79777_deputati_lor_zvilnili_z_posadi_pershu_zas.jpeg


Депутати Львівської облради проголосували за дострокове припинення повноважень першої заступниці голови ЛОР Парасковії Дворянин. Таке рішення під час позачергового засідання підтримали 53 депутати.

Парасковія Дворянин залишиться депутаткою облради, а заступником голови ЛОР стане депутат з іншої фракції.

Позачергову сесію облради скликали на вимогу депутатів із п’яти фракцій для розгляду шести питань. Перед сесією представники «Самопомочі» заявляли, що це засідання скликали виключно для того, аби усунути з посади Парасковію Дворянин. Напередодні сесії голова ЛОР Олександр Ганущин заявив, що питання відставки першої заступниці виникло через незадоволення діями фракції «Самопоміч».

«Є позиція політична. Вона вже неодноразово фіксувалася представниками медіа, починаючи з грудня місяця, стосовно незадоволення окремими діями фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді. Тому, я думаю, ні для кого не будуть несподіванкою питання, котрі можуть виникнути стосовно довіри чи недовіри до представника «Самопомочі» в президії», – пояснив голова обласної ради Олександр Ганущин.

Під час свого звіту Парасковія Дворянин заявила, що на неї неодноразово чинили тиск, а їй самій дорікали за те, що фракція «Самопомочі» не правильно голосує. Зокрема під час обговорення звіту першої заступниці деякі депутати дорікали Парасковії Дворянин за те, що «Самопоміч» покинула сесійну залу під час прийняття обласного бюджету. Керівник депутатської комісії з питань бюджету, депутат з фракції БПП Олег Домчак заявив, що на своїй посаді Парасковії Дворянин не вдалося розділити обов’язки заступниці голови ЛОР та депутатки від «Самопомочі».

Водночас депутати від фракцій «Батьківщини» та «Свободи» заявили, що не голосуватимуть за звільнення Парасковії Дворянин.

«Наша фракція не буде брати в цьому процесі участі. Оцією сьогоднішньою подією ви втрачаєте повагу як інституція, Львівська обласна рада понижує собі рейтинг як інституція», – заявив Руслан Кошулинський.

Депутати підтримали пропозицію голови фракції «УКРОП» Петра Жукровського, який запропонував визнати роботу Парасковії Дворянин незадовільною і достроково звільнити її з посади першої заступниці голови облради. Таку пропозицію під час таємного голосування підтримали 53 депутати, ще 3 депутати проголосували проти цього рішення, а 7 утрималося при голосуванні. Члени фракції «Самопомочі» відмовилися брати участь в голосуванні.


Реклама

А поділитися?