Депутати міськради пропонують внести зміни до ухвали про заборону виступів проросійських артистів у Львові

logo
34436_deputati_miskradi_proponujut_vnesti_zmini.jpeg


Депутати ЛМР хочуть підготувати та винести на наступне пленарне засідання сесії міської ради зміни до ухвали, що регулює заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території Львова лише тим представникам шоу-бізнесу, які включені Службою безпеки України до списку осіб, що виступають проти територіальної цілісності і суверенітету України.

Про це в коментарі 032.ua повідомив депутат Львівської міської ради Петро Адамик.

“В нас є компенентні служби, а саме служба Безпеки України, МЗС – це структури, яким делеговано призначати повноваження в державі персон грата і персон нон-грата. Львівська міська рада самостійно визначає, які саме виступи артистів приймати у місті, а які ні. Чимало організацій займаються рекетом, адже стверджують наперед, що зірвуть концерт або потрібно заплатити великі кошти. Я вважаю, що міська рада перевищує свої повноваження, незважаючи на те, що ми можемо декларувати, для того є спеціальні уповноважені органи державної влади”, – розповів депутат ЛМР Петро Адамик.

Петро Адамик також додав, що ми депутати ЛМР не можемо змінювати акти, але маємо змогу вносити до них зміни, тому є пропозиція про те, щоб внести зміни в органи виконавчого комітету Львівської міської ради.

А поділитися?