Депутати міськради таки дозволили орендареві-боржнику приватизувати клуб у Парку культури

logo
79685_deputati_miskradi_taki_dozvolili_orendare.jpeg


Львівська міськрада прийняла ухвалу, якою погодила викуп нежитлових приміщень клубу в Парку культури імені Б.Хмельницького на вулиці Болгарській, 4. Тепер ГО “Здорова Галичина”, яка дотепер орендувала “Романтик”, має право приватизувати приміщення та створити в ньому Центр науки.

Йдеться про приміщення загальною площею 1861,9 кв.м, яке ще чотири роки тому не збиралися продавати орендареві. Через клуб управління комунальної власності судилося із ГО “Здорова Галичина”. А тепер проект ухвали депутатські комісії навіть не розглядали. Й під час голосування жоден депутат не був проти, аби його викупив орендар. Лише двоє обранців утрималися, пише газета Експрес.

“Організація, яка орендує приміщення клубу, загалом мала право його викупити. Звичайно, що для Парку культури втрата приміщення, яке приносило дохід за рахунок оренди, не надто добра річ. Та, враховуючи, що зараз ситуація у нас не така погана, як декілька років тому, то ця втрата не буде для Парку культури критичною, — розповідає Олександр Молодий, директор ЛКП “Львівський центральний парк культури та відпочинку імені Б.Хмельницького”. — Проте зараз організація, якій дозволили приватизувати клуб “Романтик”, нам заборгувала за оренду цього приміщення приблизно півмільйона гривень. На жаль, в ухвалі Львівської міськради не йдеться про погашення цього боргу”.

За словами директора, Парк культури вже заплатив податки із суми, якої так і не отримали. Орендар не платив із торішнього березня, заборгувавши майже 800 тисяч гривень. Проте півтора місяці тому виплатили приблизно 300 тисяч. Зараз, враховуючи індексацію, орендна плата становить у середньому 70 тисяч гривень на місяць. У 2014 році ця плата становила 40 тисяч гривень.

“Клуб “Романтик” вимагає багатомільйонних вкладів на реконструкцію. І якщо після приватизації приміщення доведуть до ладу та організовуватимуть у ньому цікаві заходи, то для Парку культури з цього буде користь, — каже Олександр Молодий. — У такий спосіб може збільшитися кількість відвідувачів атракціонів”.

До слова, серед засновників ГО “Здорова Галичина” фігурує Ігор Кривецький, екс-нардеп від ВО “Свобода”.

Богданна МАРТИНИК


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...