Депутати облради дали 5 мільйонів сімом містам області, що приймають сміття зі Львова

logo


Найбільше отримав Жидачів, найменше – Новояворівськ.

Вчора на комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації обласної ради депутати одноголосно підтримали рішення про виділення коштів містам області, у які вивозять сміття зі Львова, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Про можливість виділення п’яти мільйонів повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник. Так, гроші на виконання заходів по розвитку інфраструктури і покращенню екології отримали:

Червоноград на реконструкцію колектора – 1 мільйон гривень;Буськ нна виготовлення проектно-кошторисної документації й освітлення сміттєзвалища – 420 тисяч гривень;Дрогобич на встановлення огорожі довкола сміттєзвалища – 600 тисяч гривень;Жидачів – виготовлення проектно-кошторисної документації на рекультивацію сміттєзвалища, облаштування під’їзної дороги до нього  – 1 мільйон 200 тисяч;Самбір на ремонт дороги до сміттєзвалища і приймального майданчика – 520 тисяч;Стрий для роботи по обвалуванню сміттєзвалища – 800 тисяч гривень.           Новояворівська – 400 тисяч гривень.

 Нагадаємо, що між Львовом і цими містами підписано меморандум про прийом сміття зі Львова.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...