Депутати пропонують цьогоріч почати проводити тролейбусну лінію на Пасічну

logo
80179_deputati_proponujut_cogorich_pochati_prov.jpeg


Депутати Львівської міської ради пропонують уже цьогоріч розпочати побудову тролейбусного маршруту на вулицю Пасічну. Про це йдеться у депутатському зверненні  міського обранця Івана Гринди, яке він зачитав сьогодні, 6 квітня, під час пленарного засідання сесії Львівської міськради, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, депутат звернувся з проханням надати доручення та вже цього року при внесенні змін до бюджету розвитку закласти кошти для розроблення проектно – кошторисної документації побудови  тролейбусного маршруту від вулиці Зеленої   до вулиці Пасічної.

Нагадаємо, що на початку тижня з ініціативи депутатів Львівської міської ради у приміщенні Львівського техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулись перші громадські слухання щодо будівництва цієї тролейбусної лінії.

«Актуальність та необхідність такого транспортного сполучення викликала чималу зацікавленість громади мікрорайону та значну кількість пропозицій, що були озвученні львів’янами.  Знаковим є той факт, що усі присутні одноголосно підтримали необхідність побудови такого сполучення та потребу усього мікрорайону у доступному соціальному транспорті», – зазначив Іван Гринда.

Депутат також зазначив, що з запуском трамвайного сполучення №8 та побудовою  у Сихівському районі нової потужної електричної підстанції значно зменшилась вартість побудови та утримання ініційованого тролейбусного маршруту


Реклама

А поділитися?