Депутатові Козловському дозволили надбудувати кам’яницю на проспекті Шевченка

logo
115634_deputatovi_kozlovskomu_dozvolili_nadbuduv.jpeg


Виконком міської ради прийняв рішення видати депутатові містобудівні умови та обмеження.Зображення Google maps

Зображення Google maps

Як розповів під час засідання виконкому головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, йдеться про реконструкцію нежитлових приміщень в будинку по проспекту Шевченка, 8. Планується збільшити загальну площу  за рахунок часткової надбудови третього поверху та облаштування мансардного поверху. Чаплінський додав, що йдеться про офісне приміщення, а не житлове. Разом з Григорієм Козловським реконструкцією займається Валентина Свіщова.

Згідно з рішенням виконкому, вони мають отримати технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта та розробити робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України.

Також ініціатори реконструкції мають отримати в ДАБІ дозвільні документи на початок будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених об’єктів.

У рішенні виконкому закладені наступні містобудівні обмеження: гранична висота будівлі – 18,1 метра від найнижчої відмітки поверхні землі до гребеня даху.

Також забудовники мають забезпечити пропорційність та співвідношення архітектурного об’єму з висотою існуючої забудови, яка визначає масштаб проектованої споруди, та вирішення архітектурного вистрою фасадів.

Паспорт кольорового спорядження фасаду слід узгодити в управлінні охорони історичного середовища.  Також проект має врахувати вимоги збереження традиційного історичного середовища міста

Григорій Козловський є власником та співвласником низки закладів громадського харчування в центрі Львова. Він також є депутатом Львівської міської ради від БПП “Солідарність”.

А поділитися?