Дерево на 1 день або чому обурена Левандівка

logo
79637_derevo_na_1_den_abo_chomu_oburena_levandi.jpeg


Сьогоднішній пост у соцмережах про знахідку в парку потрапив навіть на сайт міської ради. Не тільки Левандівка, а й увесь Львів не може дібрати слів до скоєного. Хвойні дерева, що їх висадили пластуни і активісти під час толоки 1 квітня – вкрадено. Те, над чим працювали дитячі руки – загарбано «хазяйновитими» дорослими. Мешканці мікрорайону думають знайти пропалі саджанці на подвірях місцевих газд. Однак, викрадене молоде деревце здатне вкорінитись й далеко від місця злочину.

Левандівський парк було прибрано й озеленено зусиллями 60-80 людей. Першого квітня на толоку прийшли не тільки сусіди парку, а й мешканці інших районів. Серед них – пластуни і патрульні поліцейські. Одну ялинку разом з дітьми висадив навіть міський голова. Фото мера із саджанцем – чи не єдина пам’ятка про існування деревця.

45 рослин цінних порід було придбано коштом благодійників, а висадку координувала всеукраїнська скаутська організація «Пласт». У ЛКП «Зелений Львів» пластунам запропонували зони парку, які можна доповнити новими деревами. Серед них – ялівець, туя, тис, жасмин і барбарис. Саджанці хвойних, що користуються популярністю в озелененні не тільки парків, а приватних садиб, протримались тут лише три дні. Тож активістам, що присвятили суботній вихідний роботі на благо громади, залишилось споглядати хіба порожні лунки.

Зі слів Юлії Хомчин, яка опублікувала порівняльні фото до і після злочину, він не просто демотивує, а обнулює громадську ініціативу. Адже «Дерево можна досадити, а от віру в людину не так просто».Ulvovi.info продовжують вірити в силу громади. Тому пропонують читачам зробити допис у коментарях – як вберегти молоді саджанці від крадіїв. Пропозиція закопаного в землю ланцюга вже набирає вподабання на нашій сторінці у соцмережах.

Може бути цікаво: 


Реклама

А поділитися?