Державна екологічна інспекція Хмельниччини відреагувала на появу львівського сміття

logo
31178_derzhavna_ekologichna_inspekcija_hmelnich.png


Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області за дорученням заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка проведено розгляд звернення щодо несанкціонованого розміщення побутових відходів за межами с. Берездів Славутського району, про це йдеться у повідомленні відомства.

12 жовтня працівниками відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженям з відходами та небезпечними хімічними речовинами Держекоінспекції у Хмельницькій області за участю Берездівського сільського голови  проведено огляд території та виявлено несанкціоноване розміщення відходів на земельній ділянці, що розташована на відстані 200 м. від траси Антоніни – Корець та в 2 км від с. Берездів.

З метою встановлення осіб, що здійснили дане правопорушення та відшкодування шкоди завданої навколишньому природному середовищу внаслідок засмічення земельних ділянок, Держекоінспекцією у Хмельницькій області спрямовано матеріали перевірки до правоохоронних органів. Крім того, інспекцією направлено лист до Берездівської сільської ради, щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища в порядку ст. 21 Закону України «Про відходи».


Реклама

А поділитися?