Дешевше, ніж на базарі

logo
33524_deshevshe_nizh_na_bazari.jpeg


Біля під’їздів львів’ян почали продавати картоплю

Зранку на вулиці Науковій стоїть величезна черга до вантажної машини. Питаюся в людей, що купують. Виявляється, до під’їзду їхнього будинку привезли картоплю. Продавці переконують: у них не лише доставка під саму хату, але й ціни значно нижчі, ніж на базарах чи в магазинах, пише газета “Експрес”.

Кілограм рожевої бульби з машини коштує три гривні. У сітці картопля великого та середнього розмірів. Продавці дозволяють перевіряти її на якість. Один із покупців розрізає картоплину з сітки “на пробу”.

“Я дивлюся, чи не чорна всередині й наскільки жовта. Для мене — чим жовтіша, тим смачніша, — каже покупець. — Картопля тверда, коли її проткнути, значить, не нітратна. Можна брати. Та й мені вигідно, що не треба думати, де ту бульбу купити на зиму, а потім довезти додому”.

Самі ж продавці зазначають, що приїхали у Львів із Кам’янка-Бузького району. “Ми самі вирощуємо картоплю, тому з упевненістю можемо вам сказати, що наша бульба — екологічно чиста”, — каже продавець.

Дорогою на роботу заходжу в найближчий супермаркет. Тут ціни на картоплю різні. Кілограм білої картоплі знаходжу за 1 гривню 99 копійок. Бачу поруч такий же сорт рожевої картоплі, як продавали з машини, — але тут він коштує 4 гривні 24 копійки. А загалом ціна в магазинах на різні сорти коливається від двох до шести гривень. 

Йду на ринок. Тут ціни від магазинних теж не сильно різняться — картоплю продають від трьох до п’яти гривень за кілограм. А як ви її довезете додому, — то вже справді ваш клопіт і витрати.

Оля ПІЛІЩУК


Реклама

А поділитися?