Деталі інциденту у львівській психлікарні розслідує спеціальна комісія

logo
118903_detali_incidentu_u_lvivskij_psihlikarni_r.jpeg


Випадок із захопленням в заручники та пораненням людей у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні одним із пацієнтів медзакладу детально перевірять.

Службову перевірку інциденту, що викликав значний резонанс,розпочали уже вп’ятницю, 4-го серпня, інформують у прес-службі Львівської ОДА.

За словами т. в. о. начальника департаменту охорони здоров’я Лілія Юхимів, до комісії, що займеться розслідуванням, увійшли психіатри, правники, а також представники департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Після перевірки усіх деталей комісія винесе рішення щодо подальших дій.

Працівники лікарні напишуть пояснюючі записки, які згодом долучать до матеріалів справи. Зараз медзаклад працює в штатному режимі.

Нагадаємо, у п’ятницю, 4-го серпня, у приміщенні Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні один з пацієнтів, 30-річний львів’янин, заблокував двері у відділення, де перебували ще 76 хворих. Склом з розбитого вікна чоловік травмував десятьох пацієнтів. Врятувати заручників та доправити постраждалих до лікарні стало можливим лише після штурму лікарні правоохоронцями.


Реклама

А поділитися?