Димінський: Наша ситуація з Гудимою – це відносини найманого працівника і роботодавця, позов до суду загальної юрисдикції виграють Карпати

logo
108496_diminskij_nasha_situacija_z_gudimoju_ce_v.jpeg


Президент Карпат Петро Димінський розповів про ситуацію між футбольним клубом зі Львова та Володимиром Гудимою.

“Минулорічний чемпіонат ще не розпочався, а з нас уже зняли очки. Згодом набула розголосу чутка, що з нас ще будуть очки знімати і так далі, і так далі. А це ж дуже серйозно впливає на мотивацію футболіста.

За великим рахунком, я і не визнаю, що ми, на сьогоднішній день винні в тому, що сталося. Я маю на увазі всі ці рішення КДК і тому подібне. Тому що, з одного боку Федерація футболу видає атестат клубу на підставі контракту, а з іншого – та ж КДК, Федерація футболу вирішують питання, що футболіста, який не заробив гроші, клуб повинен забезпечувати якоюсь міфічною зарплатою.

Федерація футболу розглядає питання Гудими як відносини футбольного клубу і футболіста. Хоча, за великим рахунком, за тими документами, які були у Федерації футболу клуб атестували.

Але крім футбольного правосуддя у нас ще є Кодекс про працю, інші речі, є Конституція України. Наша ситуація з Гудимою – це відносини найманого працівника і роботодавця. І ясна річ, що цей позов до суду загальної юрисдикції, про який так багато мову ведуть, сьогодні виграють Карпати. Бо ми працювали і працюємо в межах українського законодавства. Подобається це комусь, чи не подобається”, – сказав Петро Димінський.

“Після Лозанни будемо наполягати на відкликанні атестату Карпат та накладанні санкцій на ФФУ за бездіяльність”. Юрист Гудими – про те, як “Леви” черговий раз уникнули трансферного бану

Читайте найцікавіші новини футболу в соцмережах Facebook і Twitter, а також у Viber


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...