Директори сільських шкіл добирались на нараду до Львова шкільними автобусами

logo
34304_direktori_silskih_shkil_dobiralis_na_nara.jpeg


Масштабна нарада за участі директорів усіх шкіл Львівщини відбулась у понеділок на львівському стадіоні «Арена Львів». Понад 1400 педагогів з усієї області зібрали у медіа-центрі «Арени Львів», який вміщає до тисячі людей. При цьому багато директорів з віддалених районів добирались на нараду шкільними автобусами

У понеділок, 24 жовтня, на «Арені Львів» відбулася нарада за участю заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея, голови ЛОДА Олега Синютки та голови ЛОР Олександра Ганущина. Як інформує прес-служба ЛОДА, на нараду з приводу оптимізації існуючої мережі шкіл приїхали понад 1400 директорів шкіл з усіх районів області.

Судячи з опублікованих ЛОДА фото, можна зауважити, що місця на всіх у медіа-центрі «Арени Львів», максимальна місткість якого становить до тисячі осіб, просто не вистачало, і багатьом директорам довелось сидіти на приставних стільцях.

Окрім того, сайт Leopolis.news опублікував фото десятків шкільних автобусів, якими директори добирались на нараду. На думку журналіста Андрія Болкуна, який нарахував під «Ареною Львів» 35 шкільних автобусів, таке їхнє застосування є яскравим фактом нецільового використання бюджетних коштів.

Як пояснила ZAXID.NET директорка департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій, її відомство не має наміру нести відповідальність за таке використання шкільних автобусів.

«Ми не організовували доїзду директорів, вони добирались самостійно і кожен організовував свою дорогу самотужки», – сказала Мандзій.

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2016 року в області функціонує 1 316 денних загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності, що на 20 закладів менше, ніж у минулому навчальному році. Середня наповнюваність шкіл у Львівській області – 189 учнів (в Україні – 218).

А поділитися?Вам має сподобатись...